Forum portalu turystyka-gorska.pl

Wszystko o górach
portal górski
Regulamin forum


Teraz jest N cze 16, 2024 1:23 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1029 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 30, 2013 10:53 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
Jaki lawiniasty żleb? Bobrowiecki Żleb?
Niebezpiecznie to może być tylko w miejscu gdzie nie ma drzew na kilkumetrowym, śnieżnym trawersie w poprzek żlebu oraz przy jakimś dużym zagrożeniu lawinowym niebezpieczeństwo może stanowić śnieg pod Bobrowcem. Jak jest bardzo lawinowo to się nie chodzi.
A nartostrada jest dla narciarzy. Nią się nie chodzi. Zwłaszcza, że to jest wąska ścieżka w lesie. Nartostrada z Gąsienicowej do Kuźnic to w porównaniu z tą ścieżką szeroka droga.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 04, 2013 10:49 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz mar 29, 2007 4:00 am
Posty: 5
Lokalizacja: Wrocław (Jelcz-Laskowice)
Witajcie :)
Do którego schroniska dojść teraz najłatwiej? Albo przynajmniej do połowy drogi :) Po górach chodzę z moją panną już kilka lat, ale nigdy nie trafiło mi się zimą. Nie chcę ryzykować (tym bardziej przy 3), ale mam specjalną okazję i muszę podejść kawałek po szlaku gdzie nie będzie kibiców na oświadczyny :mrgreen:

Mam sobie całkiem wybić to z głowy, czy kawałek na szlak dla amatora w Tatrach zimą dam radę? Jeśli tak to która trasa najłatwiejsza według Was? Odzieżowo jesteśmy przygotowani. Brak raków.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 04, 2013 10:53 pm 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 19, 2010 9:55 pm
Posty: 494
Lokalizacja: Olkusz
fillip696 napisał(a):
Witajcie :)
Do którego schroniska dojść teraz najłatwiej? Albo przynajmniej do połowy drogi :) Po górach chodzę z moją panną już kilka lat, ale nigdy nie trafiło mi się zimą. Nie chcę ryzykować (tym bardziej przy 3), ale mam specjalną okazję i muszę podejść kawałek po szlaku gdzie nie będzie kibiców na oświadczyny :mrgreen:

Mam sobie całkiem wybić to z głowy, czy kawałek na szlak dla amatora w Tatrach zimą dam radę? Jeśli tak to która trasa najłatwiejsza według Was? Odzieżowo jesteśmy przygotowani. Brak raków.


Roztoka :wink: albo wersja exclusive Kalatówki :D

_________________
„Od śmierci w dolinach zachowaj nas, Panie”


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 04, 2013 11:01 pm 
Stracony

Dołączył(a): N wrz 14, 2008 5:52 pm
Posty: 5846
Lokalizacja: Górny Śląsk
Na Ornak też bez problemów a Dolina Kościeliska jest bardzo romantyczna ;)

_________________
-------------------------------------------------
Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie" w Gliwicach zaprasza na kurs przewodnicki :)
http://www.skpg.gliwice.pl/kurs/


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 04, 2013 11:06 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5456
Lokalizacja: Białystok
W Chochołowskiej też dacie rade.
Powodzenia :)

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 04, 2013 11:12 pm 
Nowy

Dołączył(a): Cz mar 29, 2007 4:00 am
Posty: 5
Lokalizacja: Wrocław (Jelcz-Laskowice)
No wiedziałem, że na tą ekipę z forum można liczyć :) Bałem się pełnego ochrzanu za głupie plany bez doświadczenia w zimie, ale będziemy ostrożni i dzięki za konkretne odpowiedzi :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 05, 2013 9:54 pm 
Swój

Dołączył(a): Wt kwi 26, 2011 10:36 pm
Posty: 60
Lokalizacja: Rybnik
SwobodnyAnonim napisał(a):
A co powiecie o takim szlaku jak Trzydniowiański przez Kończysty na Starobociański i zejście do Chochołowskiej Siwą Przełęczą? Może być nie bezpiecznie?


chciałabym pokontynuować ten temat. Wybieram się tą trasą w następnym tygodniu (oczywiście w użyciu raki i czekan, to będzie druga wyprawa zimą, w tamtym roku byłam na trasie grześ-rakoń-wołowiec,2 stopień, dobra pogoda). Aktualnie martwią mnie warunki, 3 stopień zagrożenia lawinowego który rośnie;/ mam nadzieję że się ustabilizuje do środy. chciałam zapytać osób które przeszły tę trasę zimą o ich doświadczenie i przeżycia, czy było ciężko i jest jest czego obawiać nawet przy dobrej pogodzie? Czy szlak jest raczej wąski, z nawisami czy raczej obszerny? I w których miejscach najbardziej trzeba uważać na lawiny?

_________________
https://www.facebook.com/pages/Tatry/454029724628937


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 07, 2013 9:25 pm 
Uzależniony ;-)

Dołączył(a): N paź 05, 2008 8:16 pm
Posty: 1359
Lokalizacja: silesia
Porównujesz trochę dwie inne sprawy. Dojście do Rakonia jest w zasadzie bez ryzyka, na Wołowiec ścieżka też jest sympatyczna. Dojście do Starego Bociana od Trzydniowiańskiego już nie jest takie milutkie. Już przed Kończystym będziesz się zastanawiać czy warto brnąć dalej. Zejście z Siwej Przełęczy też nie wygląda przepięknie...
Jeśli się nie poprawi co najmniej do stabilnej dwójki to w ogóle nie myśl o tej trasie. A jeśli się poprawi to pamiętaj, że nie powinnaś ich porównywać bo możesz się zdziwić.
Podkreślam, że trasa przepiękna zimą przy dobrej pogodzie. Jak chcesz mogę podesłać jakieś foty na priv.

_________________
I was blind but now I can see...


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lut 10, 2013 5:49 pm 
Swój

Dołączył(a): So sie 25, 2012 1:19 pm
Posty: 41
Witam,

Pojawił się pomysł, aby rozpocząć zimową przygodę z tatrami. Chcemy z bratem zacząć od przyszłego tygodnia, a target to Grześ, a jak warunki będą sprzyjać to i na Rakoń podejść.

Chciałbym się zapytać Was czy będzie to (względnie) bezpieczne, i czy damy radę.

Co do doświadczenia zimowego, to mamy jedynie beskidzkie, ja w tym roku mam już dwudniowy w śniegu po kolana trip ze suchej beskidzkiej przez mędralową(z noclegiem w szałasie) na babią górę.

Oraz 2 wyjścia wczoraj oraz tydzień temu na Babią właśnie. Co do letniego doświadczenia tatrzańskiego to byłem tej jesieni na wołowcu przez grzesia, rysach, czerwonych wierchach, szpiglasowym, świnicy i zawracie zarówno szlakiem ze świnicy jak i szlakiem z murowańca.

Ubiór mamy odpowiedni, bez problemowo sprawdzał się przy huraganowym wietrze i niskiej temperaturze na Babiej Górze nie dawno. Co do wiedzy lawinowej no to taką czysto teoretyczną mamy ale nie miałem jeszcze możliwości zastosowania jej w tatrach.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: N lut 10, 2013 7:43 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2012 10:44 pm
Posty: 218
Lokalizacja: Wrocław
Na Grzesia zimą można iść ale trzeba wiedzieć jakie są warunki i zagrożenie. Jeśli zapowiadane jest załamanie pogody lepiej sobie podarować.
Tu masz filmik: Wołowiec, Rakoń i Grześ:
http://www.youtube.com/watch?v=xAYt9dhRN0k


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 11, 2013 11:56 am 
Nowy

Dołączył(a): So lip 03, 2010 10:06 am
Posty: 21
Lokalizacja: Poznań
No i przyszedł czas na mnie - pierwszy wyjazd zimą w tatry w celach trekingowych. Planujemy wyjechać 23 luty (mam nadzieję, że pogoda dopisze).

Zakładając nie najgorszą pogodę chcemy zrobić:

- Kościeliska
- Gęsia Szyja (ładne widoki i chyba niezbyt trudne - mimo, że zima)
- Staw Gąsienicowy
- Dolina 5 stawów

Oczywiście nie w jednym dniu.

Teraz pytanie amatora:

Raki i czekan będziemy mieć, chyba może się przydać na gęsiej nawet? Zastanawiam się czy aby dojść np. do Rusinowej Polany potrzebne będą też rakiety?

Proszę też o info czy dolina 5 stawów to nie za duży hardcore jak na pierwszy raz w zimie - zakładamy ładną pogodę.

Z góry dzięki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 11, 2013 2:34 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
Tydzień temu TOPR ze względu na zagrożenie lawinowe przeniósł szkolenie z D5S do Doliny Roztoki. To chyba świadczy o tym, że "szału" z dojściem do schroniska raczej nie ma... Jednak co do konkretnych warunków się nie wypowiem a sam jestem ciekawy jak to wygląda.

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 11, 2013 2:46 pm 
Nowy

Dołączył(a): So lip 03, 2010 10:06 am
Posty: 21
Lokalizacja: Poznań
No jak będzie pogoda zła lub niepewna to nawet nie zamierzam o tym myśleć ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 11, 2013 5:21 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2012 10:44 pm
Posty: 218
Lokalizacja: Wrocław
O dojściu nad Czarny Staw Gąsienicowy zdaje się, że już ktoś na forum pisał, ale nie pamiętam gdzie, trzeba by poszukać. Chodziło o zagrożenie lawinowe, wrzucone było nawet zdjęcie. Ja szłam tamtędy ale przed dużymi opadami śniegu - końcem grudnia, szło się bardzo fajnie. Teraz to już pewnie całkiem inna historia, chociaż do stawu szlak jest może przedeptany. Kiedy szliśmy "na przełaj" przez staw na powierzchni lodu nie było w ogóle śniegu, fajne wrażenie.

Na Gęsią Szyję można spokojnie iść chyba że znowu będą bardzo duże opady i szlak nie będzie przedeptany.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 11, 2013 5:37 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 12, 2012 4:16 pm
Posty: 275
Lokalizacja: Krk
m__s napisał(a):
Tydzień temu TOPR ze względu na zagrożenie lawinowe przeniósł szkolenie z D5S do Doliny Roztoki. To chyba świadczy o tym, że "szału" z dojściem do schroniska raczej nie ma... Jednak co do konkretnych warunków się nie wypowiem a sam jestem ciekawy jak to wygląda.


ciekawi mnie czy osoby, które zapłaciły już za kurs z myślą o szkoleniu w D5SP, a kurs odbędzie się w Roztoce to mogą zrezygnować -> precyzując, czy kasę zwrócą. Ewentualnie jak w ogóle wygląda kwestia rezygnacji z takich "imprez" jeśli ktoś już zapłacił. Może ktoś się orientuje?

_________________
Flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 11, 2013 5:56 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 13, 2005 2:03 pm
Posty: 11090
Lokalizacja: Poznań
qba napisał(a):
Raki i czekan będziemy mieć, chyba może się przydać na gęsiej nawet? Zastanawiam się czy aby dojść np. do Rusinowej Polany potrzebne będą też rakiety?
Czekan Ci się nie przyda na Gęsiej Szyi. Wystarczą kijki. Raki możesz wziąć ale użyć to ich tam można w przypadku jakiegoś dużego zalodzenia. Teraz to tam się spodziewać można raczej sporo śniegu.
Co do Rusinowej Polany to zależy skąd chcesz iść. Jak przez Wiktorówki to tam na pewno będzie przetarte. Z innych stron to zależy.

_________________
Tatrzańskie szlaki..


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 11, 2013 6:06 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 17, 2012 6:30 pm
Posty: 268
Lokalizacja: 413km
Na Rusinowej Polanie byłem w tamtym roku, sniegu było po pas. Część szlaku od Palenicy przetarta, później niestety zapadałem się w śniegu. Na Gęsią Szyję zabrabym narty, fajny szybki zjazd ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 11, 2013 6:55 pm 
Nowy

Dołączył(a): So lip 03, 2010 10:06 am
Posty: 21
Lokalizacja: Poznań
Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

tomek.l napisał(a):
qba napisał(a):
Raki i czekan będziemy mieć, chyba może się przydać na gęsiej nawet? Zastanawiam się czy aby dojść np. do Rusinowej Polany potrzebne będą też rakiety?
Czekan Ci się nie przyda na Gęsiej Szyi. Wystarczą kijki. Raki możesz wziąć ale użyć to ich tam można w przypadku jakiegoś dużego zalodzenia. Teraz to tam się spodziewać można raczej sporo śniegu.
Co do Rusinowej Polany to zależy skąd chcesz iść. Jak przez Wiktorówki to tam na pewno będzie przetarte. Z innych stron to zależy.


Myślałem żeby nie iść przez Wiktorówki a zielonym szlakiem od strony parkingu przy Oswalda Balzera, ale jak będzie kiepsko to wtedy pójdziemy przez Wiktorówki.


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 11, 2013 8:17 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
K_ napisał(a):
m__s napisał(a):
Tydzień temu TOPR ze względu na zagrożenie lawinowe przeniósł szkolenie z D5S do Doliny Roztoki. To chyba świadczy o tym, że "szału" z dojściem do schroniska raczej nie ma... Jednak co do konkretnych warunków się nie wypowiem a sam jestem ciekawy jak to wygląda.


ciekawi mnie czy osoby, które zapłaciły już za kurs z myślą o szkoleniu w D5SP, a kurs odbędzie się w Roztoce to mogą zrezygnować -> precyzując, czy kasę zwrócą. Ewentualnie jak w ogóle wygląda kwestia rezygnacji z takich "imprez" jeśli ktoś już zapłacił. Może ktoś się orientuje?

Myślę, że kasy nie odzyskasz bo przecież szkolenie się obędzie. Zawsze najlepiej napisać biuro@turystykagorska.com. Szybko odpowiadają :)

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pn lut 11, 2013 8:19 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 10, 2012 10:44 pm
Posty: 218
Lokalizacja: Wrocław
Czyli z Wierchu Poroniec zwykle jest tam przetarte bo jest to trasa spacerowa trochę monotonna(ale w lecie często można tam spotkać jelenie, jeśli jest się w miarę cicho i nie ma dużo ludzi (zimą schodzą często niżej i nie można ich tam spotkać).


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lut 13, 2013 11:10 am 
Nowy

Dołączył(a): So lip 03, 2010 10:06 am
Posty: 21
Lokalizacja: Poznań
No tak - trasa spacerowa to wiem, ale właśnie nie byłem tam zimą jeszcze i się zastanawiam czy rakiety by były konieczne. Chyba nie wezmę rakiet a wypożyczę jedynie raki i czekan (wypożyczam na cały wyjazd - na Gęsią Szyję nie będę brał czekana ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lut 13, 2013 6:15 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5456
Lokalizacja: Białystok
Rakiety rakietami ale ten szlak jest nudny jak flaki z olejem

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Śr lut 13, 2013 10:12 pm 
Przypadek beznadziejny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 09, 2012 2:17 pm
Posty: 2995
Lokalizacja: Kraków
K_ napisał(a):
Myślę, że kasy nie odzyskasz bo przecież szkolenie się obędzie. Zawsze najlepiej napisać biuro@turystykagorska.com. Szybko odpowiadają


Dziś otrzymałem odpowiedź, że nie ma planów, aby dwa najbliższe szkolenia przenieść do Roztoki, także nie masz się prawdopodobnie co martwić :)

_________________
blog.marcinszymkowski.pl

"W warunkach normalnych najwięcej pomaga technika. Natomiast w sytuacjach wyjątkowych najważniejszy jest hart ducha." - Walter Bonatti


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lut 14, 2013 9:17 am 
Nowy

Dołączył(a): So lip 03, 2010 10:06 am
Posty: 21
Lokalizacja: Poznań
_Sokrates_ napisał(a):
Rakiety rakietami ale ten szlak jest nudny jak flaki z olejem


To co polecasz na pierwszą zimę w Tatrach?


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lut 14, 2013 4:18 pm 
Swój

Dołączył(a): So sie 25, 2012 1:19 pm
Posty: 41
witam,

zagrożenie lawinowe ma tendencję spadającą aktualnie według danych topr.

Czy wycieczka w sobotę na Grzesia dla turysty który w tatrach latem juz troszkę chodził, ale w zimietylko w beskidach łaził wchodzi w grę?

Chciałbym się przejść w ten weekend ponieważ następne weekendy do połowy marca będę miał zajęte.

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lut 14, 2013 5:16 pm 
Zasłużony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 12, 2012 4:16 pm
Posty: 275
Lokalizacja: Krk
Krisinho napisał(a):
witam,

zagrożenie lawinowe ma tendencję spadającą aktualnie według danych topr.

Czy wycieczka w sobotę na Grzesia dla turysty który w tatrach latem juz troszkę chodził, ale w zimietylko w beskidach łaził wchodzi w grę?

Chciałbym się przejść w ten weekend ponieważ następne weekendy do połowy marca będę miał zajęte.

pozdrawiam


Spróbować zawsze możesz. Wejście zimą na Grzesia nie jest ciężkie. Zawsze można się wycofać!
Nawet granią do Rakonia można choć ostatnio tam nie byłem, więc nie wiem jakie warunki aktualnie tam panują.

Co do zagrożenia lawinowego to pamiętam, że zimę temu lawina zeszła nawet na drogę / szlak w dolinie Chochołowskiej w miejscu gdzie nikt by się tego nie spodziewał. Także zima rządzi się swoimi prawami i trzeba mieć tego świadomość.

_________________
Flickr


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lut 14, 2013 5:56 pm 
Stracony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 28, 2011 9:09 am
Posty: 5456
Lokalizacja: Białystok
qba napisał(a):
To co polecasz na pierwszą zimę w Tatrach?


Wydaje mi się, że są tu osoby bardziej kompetentne ode mnie ale skoro pytasz...

Wszystko zależy od tego czy szlak jest przetarty, od pogody, od zagrożenia lawinowego (kolejność przypadkowa).
Nosal, Kopieniec, Sarnia Skała, Gęsia Szyja - od tego ja zaczynałem.

W tekście, który cytowałeś chodziło mi konkretnie o szlak Wierch Poroniec -> Rusinowa Polana

_________________
Wiem, że nic nie wiem


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Cz lut 21, 2013 9:33 am 
Kombatant
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 27, 2011 4:26 pm
Posty: 651
Lokalizacja: Warszawa
Na zimę dobry też jest oczywiście Grześ http://wypoczynek.turystyka.pl/tatry.html ;)

_________________
Jeśli chcesz biegać, przebiegnij kilometr… Jeśli chcesz zmienić swoje życie, przebiegnij maraton.

Emil Zatopek


Ostatnio edytowano Śr lip 26, 2017 12:05 pm przez kaziuuu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 22, 2013 1:25 pm 
Nowy

Dołączył(a): So lip 03, 2010 10:06 am
Posty: 21
Lokalizacja: Poznań
Dzięki za odpowiedzi.

Jutro wyjeżdżam. Mam nadzieję, że pogoda będzie łaskawa :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
PostNapisane: Pt lut 22, 2013 1:48 pm 
Przypadek beznadziejny

Dołączył(a): Śr lut 16, 2005 8:51 am
Posty: 2378
Lokalizacja: Nowy Sącz
qba napisał(a):
Mam nadzieję, że pogoda będzie łaskawa :)


Niestety mało prawdopodobne

_________________
...energia musi eksplodować w momencie wykonywania zadania, ale cały czas trzeba ją mieć pod kontrolą...
http://picasaweb.google.pl/w.tatrach
gg: 1553749


Góra
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1029 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 35  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Polityka prywatności i ciasteczka
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL